[PvE] Operation Black Fog

Mise na záchranu rukojmích.

V 18:00 Je vydán Bojový rozkaz

Briefing
OpOrd 1
OpOrd2
OpOrd3

Dále bylo provedeno závěrečné splánování, rozdělení úkolů formou FRAGO, a zákres plánu útoku.

Od 18:30 proběhlo vystrojení a nácvyky.

V 19:00 Byla zahájena druhá fáze operace, Aeromobilní vysazení na LZ Adela, A přesun na pozorovatelny OP Cirila a OP Darja. Po Provedení průzkumu z pozorovatelen, který odhalil značnou nepřátelskou přítomnost byla provedena úprava plánu o poté byla ve 20:00 zahájena fáze 3, přesun do, a zaujetí výchozích pozic WP Gábina a OP Fiona,

Během zaujímání pozic na WP Gabina došlo k odhalení Jednotky, a lehkému střelnému poranění kulometčíka družstva zbraní, který musel být akutně ošetřen, a operace musela být uspíšena. Byl neprodleně vydán signál “Peklo”, a zahájen vlastní útok, kdy Pěší družstva vnikla, za podpory družstva zbraní a odstřelovacího týmu, do Objektu Olga.Byli nalezeni a zajištěni rukojmí, kteří byli, ve špatném zdravotním stavu, a museli být na místě ošetřeni.

Poté byla zahájena fáze 5. přesun na místo vyzvednutí LZ Zdena. Nikdo z rukojmích nebyl ve stavu vhodném pro přesun vlastní silou, a museli být tedy všichni odneseni členy prvního pěšího družstva, při čemž došlo k dalšímu zranění, tentokrát člena 2. pěšího družstva.  Aeromobilní vyzvednutí na LZ Zdena proběhlo pod lehkou nepřátelskou palbou.Všichni Rukojmí byli úspěšně zachráněni.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *